• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

HTC 10 Modeli Ne Zaman Gelecek?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
HTC 10 Modeli Ne Zaman Gelecek?​

r6Bo61.jpg

HTC piyasaya sunduğu HTC 10 modeli ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başırırken HTC 10 için yapılacak güncellemenin tarihi de belli oldu. Twitter üzerinden yapılan sızdırmalarda HTC 10 modelinin Android 7.0 işletim sistemi güncellemesini Aralık ayına kadar alacağı belirtildi. Bu bakımdan yaklaşık 1 ay gibi süre içerisinde yeni bir işletim sistemi ile güncellenecek olan HTC 10 modelleri kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak.​

HTC 10 Güncellenecek​
Konuyla ilgili yapılan sızdırmalar her ne kadar HTC tarafından onaylanmamış olsa da önümüzdeki günlerde güncelleme ile ilgili resmi bir açıklamanın yapılması bekleniyor. Özellikle son dönemlerde kullanıcıların büyük bir bölümü işletim sistemi güncellemelerinin geç gelmesi nedeniyle şikayette bulunurken Google tarafından yapılan açıklamalarda da güncellemeleri geç sunan firmalara ceza kesilebileceği belirtilmişti. Sektörde yaşanan bu durum firmaların güncellemeleri daha hızlı bir şekilde sunmasını da zorunlu hale getirdiğinden dolayı HTC 10 için 2017 yılına girmeden evvel yeni güncellemelerin gelebilmesi oldukça mümkün görünüyor. Yapılan sızdırmalarda güncelleme hakkında detaylar paylaşılmazken belirtilen bir aylık süre içerisinde güncellemenin geleceği kesin gibi. Şu anda piyasada Android 7.0 işletim sistemini kullanan çok az bir telefon bulunurken HTC tarafından yapılacak güncelleme bu açıdan büyük bir önem taşıyor.​

Kaynak:veteknoloji​