Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Garantiye nasıl gönderebilirim ?

xkrowzy

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
  • MFC Seviyesi

Merhabalar bende Getorix GH-03X kulaklık var ve alalı neredeyse 1 ay olmuyor.Dün öğlene kadar sadece mikrofondan cızırtılı gidiyor anlık ve kulaklığa geliyordu.Dün öğleden kulaklıktan ses gelmeme sesin değişik gelme gibi bir sorun ortaya çıktı.Dün USB ses kartı sipariş ettim eğer bu çözüm olmaz ise kulaklığı garantiye göndereceğim en ufak bir arızada kulaklığı atarak ortalama 1 yılda 1000 TL kulaklığa veriyorum her neyse .Bu kulaklığı garantiye nasıl gönderebilirim ? Kargo ücreti bana mı ait olacak bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

`~Daisy~`

Nutella
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    900
  • MFC Seviyesi

Garantiye göndersen %50 kullanıcı hatası denilecek. Bence bu sefer de çöpe atıp iyi bir markanın kulaklığını alabilirsin

TRue

Kimsin ''SEN,, ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    7,064
  • MFC Seviyesi

Elektronik olayi biraz sans isi, ben 4bin lira kadar verdim bir kulakliga bende de asagi yukari ayni sorun oldu ama yuksek maliyette firmalar ilgilenme konusunda biraz daha hassaslar ben gonderdim ve urun degisti.

xkrowzy

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
  • MFC Seviyesi

Ben ciddi anlamda kulaklığa para vermekten bıktım.2 3 hafta geçiyor full olarak böyle sorunlar çıkıyor.Aylık kazancımın %70 i resmen kulaklığa gidiyor

`~Daisy~`

Nutella
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    900
  • MFC Seviyesi

Şimdi ne yapalım söyle bu kulaklık sorununu nasıl çözelim :) toplaşıp sana bozulmayan kulaklık mı alalım? 🤔

Üst Alt