• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Galaxy Note 6 Ne Zaman Tanıtılacak?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Galaxy Note 6 Ne Zaman Tanıtılacak?

9o6BJ5.jpg

Bugüne kadar Samsung hakkında verdiği bilgiler ile her zaman önceden ipuçlarını sunmayı başaran ve bu özelliği sayesinde popüler olan Evan Blass, Galaxy Note 6’nın tanıtım tarihi ile ilgili Twitter üzerinden bir bilgi paylaştı. Geçtiğimiz günlerde Temmuz ayı içerisinde tanıtılması yönünde pek çok bilgi çıkan Samsung Galaxy Note 6 için Evan Blass yaptığı açıklamada farklı bir tarih paylaştı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda Samsung Galaxy Note 6 modelinin 15 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtildi. Konuyla ilgili Samsung cephesinden herhangi bir açıklama yapılmasa da Evan Blass’ın bu konuda 15 Ağustos diyerek çok net bir açıklama yapması da bu konuda pek çok otoriteyi ikna etmiş durumda.

Peki Cihazda Hangi Özellikler Bulunacak?
Tanıtım tarihinin yanı sıra kullanıcılar telefonda hangi özelliklerin olacağını da merak ediyor. Bugüne kadar yapılan sızdırmalar ile birlikte pek çok konuda bilgi sahibi olduğumuz Samsung Galaxy Note 6’da olması beklenen özellikler ve donanımlar şöyle;

5.8 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran

Snapdragon 820 (Ya da Snapdragon 823)

6GB RAM

microSD kart desteği

4.200 mAh kapasiteli batarya

USB Type-C. sı

Android 6.1 işletim sistemi

veteknoloji