• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Founder Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
625
MFC Puanı
10
Founder Nedir?

Founder bir sunucunun en önemli kişisidir, Founder'in asli görevi sunucu üzerindeki sahip olduğu kanalı en iyi şekilde yönetip kendisini temsil eden ekibini de sunucusuna layik bir şekilde seçmesi, yönetmesi ve motive etmesi gereken kişidir.

Aynı zamanda yönetici olarak yetki verdiği kişilerde kendisi gibi vasıflı ve kişilikli olması gereken kişilerdir.

Bir Founder ekibine örnek olmalı ki ekibini de örnek olarak gösterebilmelidir. Bu konuya çok özen gösterilmesi gerekir.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
gerek yok bu terimlere.. ben terim bilmeden site kurarım php yazardım önceden . şimdi ilgim css tabanlarda. ama css derken bile bu terimi kullanmak istemiyorum.. çünkü bende yabancı dil takıntısı var ingilizCe yi bile ingilizÇe telafuz eden bir insanım. . ama sunucu görevi basit şeyler büyütülcek birşey yok bence.

Konular
2
MFC Puanı
860
Ne kadar iç açıcı bir bilgi. Aydınlattığınız için teşekkürler )))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...