Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Forumun kapalı kalması hakkında ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Pisadam

Administrator
  • MFC Puanı
    20,767
Uzun zaman sonra Merhaba,

Arkadaşlar çok uzun zamandır forum sitemiz kapalıydı, bunun sebebi sunucumuzun bizden habersiz bir şekilde tüm yedekleri ile birlikte silinmesidir öncelikle bunu belirtmek istiyorum.
Almanya üzerinden bir sunucu kullanıyordum Hetzner firması ve otomatik yedekleme yapabilen bir sunucuydu. Sunucuyu maalesef keyfi olarak silmişler uzun uğraşlar sonucu hiç bir şekilde ne yedeklerimizi alabildik nede sunucu verilerini, alman mahkemesine bile başvurmayı düşündük ama kendi sözleşmelerinde yazan gerekçe belirtmeksizin firma fesif yapabilir ibaresi varmış ve bizde bundan ötürü böyle bir sorun yaşadık. Bu zamana kadar firma ile çok görüştüm ama kesinlikle sunucunun bir daha geri dönüşü olmadan silindiğini ilettiler.

Elimde PC'de duran yedeklerimden en günce olan 2022 Ağustos ayının yedeklerini kurmak zorunda kaldık nereden bakarsanız en az 1.5 senelik bir kaybımız oldu bunun yanında bir çok özellik ve tasarım özellikleri de kayboldu, 1.5 senelik kaybımızı hızla telafi etmek için elimden geleni yapacağım, sizlerinde bu süreçte destek olmasını bekliyorum ele birliği ile bunu atlatacağız inşallah.

Hepimize geçmiş olsun diyor, iyi forumlar diliyorum.

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Forum Sorumlusu
Admin
  • MFC Puanı
    164,203
Biz neleri beraber yaptık, bu vız gelir tırs gider, bisi üzen dostlardan uzak kalmak ve sizlerin bu silinmiş kısımdaki emekleri, bu yüzden hakkınızı helal edin

PeriKızı

Moderatör
  • MFC Puanı
    26,664
Hepimize geçmiş olsun, yeniden hayırlara vesile olmasını dilerim. 'Bismillahirrahmanirrahim' diyerek kaldığımız yerden devam edelim.

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Forum Sorumlusu
Admin
  • MFC Puanı
    164,203
@Sezen yine krizi fırsata çevirmeye çalışıyosun he:)

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,591
Geçmiş olsun ve yeniden hayırlı olsun 🌹🌹

Üst Alt