• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fazla sünnet edilmiş olabilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Helloboi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhabalar 18 yaşındayım bundan 9 sene önce sünnet oldum. Sünnet derinin fazla kesildiğinden şüpheliyim. Çünkü penisim etmekte olduğu zaman iki parca sekildinde ve o iki parça arasında renk farkı var. Sanki ameliyat yarası gibi duruyor bir parça . Buna sanırım iç sünnet derisi deniyormuş.penisimin yarısı iç sünnet derisi gibi diğer kalan yarısi ise normal .

Edit : 9 yıldır buraya sormak için mi beklediniz ? Tekrarında Cezalandırılacaksınız...

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Buraya yazana kadar bir doktor randevusu alabilirdin.

Helloboi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Buraya yazma sebebim bu konuda bilgili olan birisi varsa ondan tavsiye almak teşekkür ederim

Helloboi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Ozaman forumdan hesabımı banlayin çünkü medeni bir şekilde sorumu sormama rağmen ters iki cevap aldım bu forum insanlara yardımcı olmak için mi yoksa lafa luga yapıp muhabbet etmek için mi ben saygısızca bir soru sorduğunu düşünmüyorum sadece yardım almak istedim

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Ozaman forumdan hesabımı banlayin çünkü medeni bir şekilde sorumu sormama rağmen ters iki cevap aldım bu forum insanlara yardımcı olmak için mi yoksa lafa luga yapıp muhabbet etmek için mi ben saygısızca bir soru sorduğunu düşünmüyorum sadece yardım almak istedim
Sorununun yadırgandığını düşünmüyorum ama yardım almak için uzmanlara danışmalısın seni rahatsız eden bir durum varsa. Ve eğer acı da veriyorsa buradan yardım beklememelisin. Şayet acı veya başka bir problem yoksa yalnızca görüntüsü seni rahatsız ediyorsa bunu da sorun etme. Herkes farklıdır, her kadın ve her erkek birbirlerinden farklıdır.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Öncellikle geçmiş olsun... laga luga sitesi değil evet ama cinsel hast.destek siteside değil bu forumda sadece kadın hastalıkları ve erkek hastalıkları hakkında konular açılır kişisel cinsel organ ve hastalıkları değil paylaştığınız içeriklere ve mesajlara dikkat ediniz.

Konu kilitli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...