• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklerin Etkileyici Olduğunu Düşündüğü Davranışlar Hakkında Biz Kadınlar

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Erkeklerin Etkileyici Olduğunu Düşündüğü Davranışlar Hakkında Biz Kadınlar Ne Düşünüyoruz?

Cüzdanınız alnınızda gezdiğinizde büyülenmiyoruz!

39164afe-3b52-4395-9805-29e5cb858ad1.gif

Buluşma mekanına vardığınızda tüm mal varlığınızı masaya dökmenize gerek yok beyler. Araba anahtarlığınıza bakarak araba modelinizi incelemiyoruz, cüzdanınızın kabarıklığına göre ilişkiye başlamıyoruz. Telefonunuzun modeli, sizin hakkınızdaki düşüncelerimizi değiştirmiyor.

Son model arabanızla ayakları yerden kesmeniz sizi havalı yapmıyor!

3f3191dd-349d-4756-8cfe-aa0b342aec91.gif

İşlek caddelerde yaptığınız size göre “cesur ve havalı” olan davranış bize göre magandalık. Sorumsuzca ve canice bir hareket. Yola fırlayan topunun peşinden koşan çocuklar, karşıdan karşıya yavaş geçen teyzeler, karşıdan kurallara uyarak gelen araçların içindekiler sizin yüzünden ölüyorlar. Ve emin olun, elindeki malıyla övünen insanın o mal kadar bile değeri olamaz. Zaten onun dışında bir meziyeti de yoktur. Aksi halde onu değil, kendi meziyetlerini sergiler.

Bunların bir de “istediğinyereatayımgüzelim” versiyonu var, akıllara zarar...
Araba ile PP yapanlar da bu gruba dahil.
Kaslı vücudunuzu profile koyduğunuzda sizden etkilenmiyoruz beyler!

6104d6fb-c58d-44ad-92ec-d846d40056df.gif

Kendi özelimde konuşacak olursam bana göre bu profiller %100 sapık profillerdir. Özelden her kıza yürüyen, büyük cinsel açlık içinde olan abazanlar olduğunu düşünüyorum. Sapık kısmına her kız katılmaz belki ama cinsel açlık kısmını inkar edecek kız olduğunu sanmıyorum.

İnsanlar yüzünüze bakarak konuşurlar, bedeninize değil. Çıplak üst ile PP yapmanız, hakkınızda iyi düşündürmez. Yani kimse “vaybevücudabakomentonrem” olmuyor. Olan varsa o da sizin gibi düşünen kızlar zaten. Buyurun birbirinizi tepe tepe kullanın.

Mekanda etkilendiğiniz kızın tam karşısındaki masaya geçip gözünüzü ayırmadan dikizlemeniz çok kaba ve rahatsız edici!

f2901e8d-66ef-4762-990c-adf61b26a6c8.gif

Bir de bir ayağını dizinin üstüne koyup dikkat çekmek için yanındakilerle sesini yükselte yükselte konuşur bu tipler. Sanıyorlar ki o an dışarıdan bakılınca “aybendenetkilendiharikaerkeğimnekadardakarizmatikgülüyor” diye düşünüyoruz, oysa bu yaptığınız düpedüz tacizdir.

Birinden hoşlandıysanız adabınca gider konuşursunuz. Daha sevgilisi olup olmadığını bile bilmediğiniz bir kadını dikizlemenize gerek yok.
İlk tanışma mesajı olarak şiirler, methiyeler dizmeniz gözümüzde basit bir imaj oluşturuyor!

7748c402-0642-4877-b060-3a19124e7de3.gif

Sanıyorsunuz ki bu kız bu laflara tav olur. Oysa düşündüğümüz şey tanımadığınız bir kıza bunları yazacak kadar basit olduğunuzdur. Kimse tanımadığı bir insanın şiirlerinden etkilenmez, bu konuda bir anlaşalım. Ve bugün bunu Ayşe için yapan, yarın akşam Selin için de yapar. Ki aynı şiiri 85 tane kıza yollama ihtimaliniz daha olası.

BONUS: Sigara dumanını üflerken seksi görünmüyorsunuz!

384cc324-72a1-4d00-8d55-5f1f99322de9.gif

Bu ben, temsili falan değil.Sigara kimseye hava falan katmıyor, bundan emin olabilirsiniz. Hatta bana soracak olursanız pis bir imaj canlanıyor. Bakımlı bir erkeğin sigara içtiğini düşünemiyorum. Kokusunu aldığım anda öğürme isteğiyle doluyorken bir kızın buna düşme ihtimali çok zayıf.

Ha ne olur mesela? Sigara kokusuna alışıktır ya da kendisi de kullanıyordur ve rahatsız olmaz. Ama özel bir sempati duyulmuyor buna. Sırf havalı göründüğünü düşündüğü için bağımlı olan tipler var. Oysa bu düşünceniz yüzünden ömrünüzden ömür çalıyorsunuz. Kendini düşünmeyen insanın hiçbir kıza faydası olmaz.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
ahahaha ilk yazılar çok komik nedense hep cüzdan para haketlerini eleştirmiş bu kadın ahahah len bir ilişkiye parayla başlıycaksan paralı binlerce ilişki var.. allahtan fakirimde karım var o aldı beni ?? parasını saydı aldı haha