• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklerin % 97’si bir şekilde aldatır! mı acaba :))

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Herkes ektigini bicer one gore davranin erkek milleti ;)

Konular
145
MFC Puanı
80
Her erkek aldatmaz.Her insan aldatir... Tabi bu eski topraklar icin degil.Yeni jenerasyoan bakinca cinsiyet aryimi yapmaksizin soyluyorum.Yeni bir cep telefonu ciktiginda eskisi hemen cope gider yenisi alinir. Bu her zaman boyle olmustur kimse bana olumsuz asktan bahsetmesin... Erkekleri suclu bulan kizlara sesleniyorum siz hic aldatmadiniz mi ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Kusura bakmayın ama aldatmayan erkeğin aklından zoru vardır diyen bir enstitüye itimadım olamaz. Kadınlardan hiç aldatan çıkmıyormuş gibi yükleniliyor erkeklere. Neleeer gördük, neler. Evet, aldatmayan erkek yoktur; aldatmayan ADAM vardır. Allah'a şükür, bugüne kadar kendimizi o pozisyona düşürmedik. Allah korusun...

Ayrıca, eski toprakları da gereğinden fazla savunmanın bir manası yok. O mahalleye dul bir kadın gelince evli erkeklerin neler yapabileceklerinin örneklerine çok şahit olduk. Eskisi yenisi, kadını erkeği yok bu işin...

Konular
28
MFC Puanı
340
Bu tamamen karsidaki bayanla alakali. Iliskinin 2 tarafida ustune duseni yapip, karsi tarafi mutlu ediyorsa aldatma yasanmaz.
Ustune duseni yapmiyorsa, erkek affetmez)

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Aldatır.. Karşı cinsin tutumuna bağlı olarak aldatır..Hiçbir erkek durup dururken aldatacağını sanmıyorum ( psikolojik hastalar hariç)

Konular
0
MFC Puanı
20
Psokoljik bir rahatsizliktir bu seven niye aldatsin aldaticaksada niye sevsin tek eslilikten yana diilse hic bulasmasin :/

Konular
55
MFC Puanı
340
Aldatmaz bence, bir iliskide kısıtlama, sevgi eksikligi, guven eksikligi ve saygı eksikligi olmadıkca bir erkegin böyle bisey yapacagına inanmıyorum. Ha eger tutup aksam arkadaslarıyla dısarı cıkmasına laf edersen, halı saha macına giderken surat asarsan, surekli herseye dır dır edersen tabii ki o zaman senden uzaklasır ve aldatma asamasına gelmis olur.

Konular
20
MFC Puanı
10
97 yokturda erkekli kadınlı 50'yi rahat geçeriz.

Konular
1,050
MFC Puanı
30
Ben Kendimden örnek verecegim asla aldatmam aldatan erkekleride Kınıyorum , Kın Kın Kınn :)

FindikFaresi

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Karakterli bir kisiyse aldatmaz, karaktersizse her turlu aldatir...

Darwin

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
390
seven erkek aldatmaz aldatıyorsa sevmiyordur zaten günümüzde artık kadınlar erkeklere göre daha yüksek bir oranla gidiyordur bu konuda emin olabilirsiniz.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
aldatma da cinsiyet ayrımı yok.. kadın/erkek oranı bence eşit..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
sayısal loto şansı aramaya gerek yok kardeşim. yaşınız var, aklınız var, mantığınız var, deneyimleriniz var, mukayese yeteneğiniz var. Bunlara rağmen ısrarla yanlışlara meyilleniyorsanız o %1lik kesmi tabii ki sayısal lotoya bağlarsınız.
tüme vararak oynayın bakalım sürekli aynı numaraları.
bakarsınız bir gün tutar.

kim bilir...

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,110
Güzel bir kız görünce bakıyor ise ve bu aldatmak ise doğrudur