• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Duvarlar olmasaydı ?

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Merhaba,

Duvarlar olmasaydı sizce nasıl bir dünya olurdu ?

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Duvarlar olmasaydı her şey ortada olsaydı daha şeffaf olmaz mıydı ?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Dünyaya farklı pencereden bakıyor olabilirdik ve anlayabilirdik birbirimizi..

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Yönetim biçimleri nasıl olurdu böyle bir durumda acaba.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Ben duvarlarimla mutluyum :giggle:

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Herkes gerçekten duvarların ardında mutlu mu ? Ya da gerçekten bir duvara sahip misiniz ?

Sizde oluyor mu bilmiyorum bazen telefon ile uğraşmadığım zamanda ya da bilgisayar daha doğrusu tüm internete bağlı aletlerde saçma olmaması gereken şeyler oluyor . Böyle olunca ben diyorum olduğunu sandığım ama gerçekte olmayan duvar.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yani aslında kişinin hayata karşi duruşudur duvar yok.diyen.insan sanmıyorum olsun..
İnsanların güvensizliği, hayatın getirdiği acı tatlı olaylar,dost arkadaş kazığı gibi olaylar bizi onlara karşı set çekmek zorunda bırakıyor ki işte içimizde aşamadığımız duvarları bi başkası zaten aşamaz..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
O duvar bir evin içerisindeki duvar . Ben kaldığınız şehiri merak ediyorum.
Şehire göre mi duvar olmalı evin içindeki duvar yapıdan ibaret ben insanlığın içindeki duvarı kastetmiştim siz ev içi duvar diyorsunuz karanlık odanın dışarıdan göründüğü gibi olmaması durumu bu benxe

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Şehire göre mi duvar olmalı evin içindeki duvar yapıdan ibaret ben insanlığın içindeki duvarı kastetmiştim siz ev içi duvar diyorsunuz karanlık odanın dışarıdan göründüğü gibi olmaması durumu bu benxe

Hayır bende tam söz ettiğiniz duvarı kast ediyorum. Genele yayıp genel olarak görmek niyetim. Bir birinden farklı yaklaşımlar mutlaka çıkacaktır.

Örnek: Kimsin sen ? Bu soruya bazen aldığın cevap yaş, isim vs olurken bazen tek cevap hiç olabiliyor.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
duvardan kastınız ne bilmiyorum dünya yeryüzü ile alakalıysa dünyada duvar insan eliyle yapılmış bir engel aslında insan elide degil daglarda bir duvardır durvar kelimesi mecazi bir anlamdır zaten...

egerki insanın sınırlamasını belirleyen duvarsa söz konusu o denilen şey bende yok.sınırlarım yok benim .. bu demek oluyorki duvarların oldugu şu dünyada bende duvar yoksa sıkıntı yok olmazdı ama duvarlarım olsaydı ve olmaması gereken bir durumda olsaydık sıkıntı olurdu