• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

DLE - Makaleler arası farklı reklamlar ekleme

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Merhaba Megaforum Ailesi,

DLE - Makaleler arası farklı reklamlar ekleme

1. Şimdi Admin Panelden sayfada görüntülenen makale sayısı kaç ise o kadar reklam banneri yaratacağız.
Ben 10 makale gösteriyorum sayfada. {banner_reklam_1}, {banner_reklam_2} .... {banner_reklam_10} toplamda 10 adet reklam banneri yarattım.

2. Bannerlerin içerisine farklı reklam kodlarını yazın.

3. Temanizin shortstory.tpl dosyasının en altına aşağıdaki kodu ekleyin:

[newscount=1]<center>Reklam #1:</center></br>{banner_reklam_1}[/newscount] [newscount=2]<center>Reklam #2:</center></br>{banner_reklam_2}[/newscount] [newscount=3]<center>Reklam #3:</center></br>{banner_reklam_3}[/newscount] [newscount=4]<center>Reklam #4:</center></br>{banner_reklam_4}[/newscount] [newscount=5]<center>Reklam #5:</center></br>{banner_reklam_5}[/newscount] [newscount=6]<center>Reklam #6:</center></br>{banner_reklam_6}[/newscount] [newscount=7]<center>Reklam #7:</center></br>{banner_reklam_7}[/newscount] [newscount=8]<center>Reklam #8:</center></br>{banner_reklam_8}[/newscount] [newscount=9]<center>Reklam #9:</center></br>{banner_reklam_9}[/newscount] [newscount=10]<center>Reklam #10:</center></br>{banner_reklam_10}[/newscount]

Her makalenin sonunda farklı reklam birimi görüntülenecek.