• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dişçiden korkmak

Konular
130
MFC Puanı
880
Dişinin çekilmesinden korkmak.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ne kadar korksam da sonunda yine o koltuğa oturuyorum. :cautious:

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
kulaktan dolma hikayelerle bu şekil bir korku duyuyoruz..

diş çekilmeside, dolgu, implant..

cidden acı duymadığınız işlemler..

korkmaya gerek yok.. birşey hissetmiyorsunuz ki..

Konular
20
MFC Puanı
970
Ufacıktım tefeciktim. Minnos disim dolgu yapılacaktı. Koltuga oturdum, uyusturucu ignelerim yapıldı bekliyorum. Disci denen zat elinde fır fır donen gurultulu makinası ile bana "aman haaa agzını dilini oynatma parca parca eder" deme gafletinde bulundu ve tabi topukladım. O gun bugundur disci koltuguna sefil olmadıkca oturtamıyolar beni. Adam hafızama nasıl kazındı ise adını bile unutmam. Niyazi A. :a-(16):

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Ufacıktım tefeciktim. Minnos disim dolgu yapılacaktı. Koltuga oturdum, uyusturucu ignelerim yapıldı bekliyorum. Disci denen zat elinde fır fır donen gurultulu makinası ile bana "aman haaa agzını dilini oynatma parca parca eder" deme gafletinde bulundu ve tabi topukladım. O gun bugundur disci koltuguna sefil olmadıkca oturtamıyolar beni. Adam hafızama nasıl kazındı ise adını bile unutmam. Niyazi A. :a-(16):

çoçukluk travması olmuş senin ki :( üsüldüm cidden :(

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Artık korkmuyorum çünkü hepsini çektiler : )

Konular
2
MFC Puanı
860
Hiç korkmuyorum sadece doktorun ağzımın içine kafasını sokma çabasına şaşırıp kalıyorum

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Eskiden korkmazdım şimdi korku degilde ağzımı uzun süre açık tutamıyorum ve paniklemeye başlıyorum.

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210

Buna benze bir olayda ben yaşadım küçükken doktor kadın dı 2 saat uğraştı en son çekiç ile vuruyordu resmen cenemi kırıcaktı cıkartamadı günün sonunda özele gönderdi bizi özeldeki doktor 5 dk ya hafifce cıkardı ama o kadının yaptıkları hala aklımda en son haddeye kadar kolay kolay gitmem dişci ye ..

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
images

Serinin bu filminde impland nasıl ortaya çıktığı anlatılmaktadır. :D

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
korkumu yenip bir kere gittim .. beceriksize denk geldim çektiği dişin yanı sagı solu çürüdü ve kırıklarım var .. içte kalan diplerim var gitmem gerekiyor ama . korkumu desem ne desem başka bişey endişelerimde var gitmek istemiyorum ama eninde sonunda gidicem dökülsün iyice ağzıma etsin :) ondan sonra implqt yapıp kurtulcam komple

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
dişçiden korksaydık şu an ağzımızda diş kalmazdı gardaş