• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dil Eğitimi

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Dil eğitimi programlarına katılım için hiçbir yaş ya da eğitim kısıtlaması yoktur. Her yaştan ve her eğitim seviyesinden katılım sağlanabilir. Dil eğitimi özel dil okullarında alınabileceği gibi üniversitelerin sunduğu dil programları ile de alınabilir.

Özel dil okullarına hemen hemen her hafta başlama şansı varken, üniversitelerin bünyelerindeki dil programları genelde akademik dönem başlangıçlarında öğrenci kabul ederler.

Westedu Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, İskoçya, Malta ve Güney Afrika’da İngilizce eğitim, Kanada, İsviçre ve Fransa’da Fransızca, Almanya’da Almanca, İtalya’da İtalyanca, İspanya, Ekvador ve Kosta Rika’da İspanyolca, Çin’de Çince, Brezilya’da Portekizce, Fas’ta Arapça, Rusya’da Rusça ve Japonya’da Japonca dil eğitimi olanakları sunmaktadır.

Dil eğitimi en az bir haftadan başlar ve katılımcının ihtiyacı doğrultusunda istediği kadar uzatılabilir. Katılımcılar okulun ilk günü seviye tespit sınavına alınırlar. Bu sınav yazılı ve sözlü olarak iki bölümde yapılır. Sınav sonucuna bağlı olarak katılımcı kendi seviyesinde bir sınıfa alınır.