• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

vB Eklenti [DBTech] Advanced User Tagging v3.0.5(Etiketleme Sistemi)

Konular
16
MFC Puanı
180
Merhaba,

[DBTech] Advanced User Tagging v3.0.5 eklentisi. Yani, etiketleme sistemidir. Seslenmeler, alıntılar, konu etiketlemeleri vs.. Etiketleme sisteminin, çıkan son sürümüdür bu ve orjinal sitesinden indirip, paylaşmaktayım. Fakat, şunu söylemeliyim ki, düşük sürümlerde çalışıp çalışmayacağı konusunda bir garanti veremem. Çünkü, vBulletin 3.8.4 sürüm bir forum da kurduğum da, farklı farklı hatalar almıştım.

Kurulum;

- Zip dosyasını indirip açın.
- Upload adlı klasörün içindekileri ana dizine gönderin.
- XML adlı klasörün içindeki dosyayı ürün yönetimi bölümünden içeri alın.

Ufak bilgilendirme;

- Yüksek sürüm 3.8.6 ve 3.8.7 denenmiş olup, sorunsuz çalışmaktadır.
- Türkçe çevirileri ile uğraşmamanız açısından, ekte eklentinin Türkçe dil paketi mevcuttur.

Eklentinin Türkçe dil aktif edilmesi;

- Ekte ki DBTech dil paketini indirip açın.
- Diller & Cümleler >> Dil Yükle / İndir bölümüne girin.
- Gözat sekmesinden DBTech dosyasını seçin.
- Dil paketinin üzerine yazdır bu bölümden kullandığınız dil paketini seçin.
- Yeni Dil paketinin ismi bu bölüme DBTech yazın
- Dil paketi sürümünü yoksay bu seçeneği Evet olarak seçin ve alt kısımdan kayıt edin.

NOT: Anlatım tamamen bana aittir. Sorun yaşayan veya yapamayan olursa başlık altından iletişim kurabilir(ler). Ayrıca, eklenti konusunda yardımından dolayı Murat kardeşime teşekkür ederim.

Kolay gelsin, dosyalar ektedir.