• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Core 2 duo sisteme Ekran Kartı önerisi

Ömer06

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Bilgisayarım lintel core 2 duo e7500 2.93 ghz 2gb ddr2 (4gb yükselteceğim). Bu sisteme uygun ekran kartı arıyorum kendi çapımda yaptığım araştırmada üç sonu. buldum
-gt9600 veya 9800
-r7250
-HD 5770
Bu üçünden birini almak isitiyorum fakat kararsız kaldım.Bilgisayara darboğaz yapmayacak ve Cod,Csgo,Pes,Crysis tarzı oyunlar oynamayı düşünüyorum
tavsiyeleriniz nedir fiyat farketmez. Eski bir işlemci ve sistem olduğunu biliyorum şunu değiştir yap,sat gibi önerilere gerek yok sadece ekran kartı lazım.
Tavsiyelerinizi Bekliyorum,Forumda yeniyim biraz acemi olabilirim umarım sıkıntı yaşatmam sizlere. :D

Konular
78
MFC Puanı
10,720
Gt 9800 al geç derim bozulmamış olsa yollardım sana fırınladım ama yinede belirti yok gt9800 derim.