• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çelik'ten İzel'e ağır sözler!

Konular
10,476
MFC Puanı
290
Çelik, konuk olduğu 2. Sayfa'da İzel-Çelik-Ercan grubunun, İzel’in davranışları sebebiyle dağıldığını söyledi

İşte Çelik'ten şaşırtan açıklamalar:

*Ben gruptan yıllar önce ayrıldım. Daha sonra uzun süre bir araya gelmedik. Ardından Beyaz Show’a çağrıldık. Beyaz'dan gelen bir teklifti ve Ercan'ın ricasıyla oldu. Programa gitmenin bir şartı vardı. Bana "Gurup bir araya gelir mi" tarzı bir soru sordular. Ben de olanca saflığımla "Bu gurupla her zaman iş yaparım" dedim.. İzel, "Düşünürüm" deyince sanki ben bu gurupla iş yapmak istiyormuşum gibi bir duruma düştüm. "Özde bir şey çok değişmemiş" dedim kendi kendime. 25 yıl önce verdiğim karar çok doğru bir kararmış...

*Ercan ise adam gibi adamdır ve eminim ki ben bu konuda ne dersem diyeyim o da altına imza atar. O da benim tarafında. Çünkü 25 yıldır İzel’le ilgili konuşmuyoruz ama artık bıçak kemiğe dayandı.İzel’in disiplini hiç yoktur. Herkesle konuşuyoruz, Beyaz’ı programdan sonra arıyoruz konuşuyoruz, Serdar Ortaç’ın babası vefat etti aradık konuştuk. Kendisini öyle bir yerde görüyor ki telefonlara bile çıkmıyor.

*Programa çıkıp birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi söylüyorsanız, programdan sonra İzel'i aradığınızda telefonunu açmıyorsa... Ve siz onun babasının cenazesine gidip, onu dualarınızla mezara koyduysanız... Hangi iş yapılırsa yapılsın bence telefona çıkmak gerekiyor. Bizim İzel ile aramızdaki ilişki bu durumda. Aynı şey Ercan için de geçerli. Ben buna bir isim bulamıyorum, bunu nereye koyacağımı bilemiyorum. Bu bana çok yakışık gelmiyor.

*Beyaz Şov'da öncesi Ercan'a "Ya İzel gelmezse" dediğimde yüzü bembeyaz oldu. İzel geldiğinde de kuliste aramızda öyle bir konuşma olmadı, İzel'le birbirimizi yayında gördük.. Evet birbirimizin gözüne bakarak şarkı söyledim ama bizim için rol yapmak zor bir şey değil. Orada oynadım, iyi rol yaptım. O gün programa maskemi taktım ve çıktım. Artistim ben, işimiz bu...

*Bizim grubun dağılma sebebi İzel'in Ercan'ı fişeklemesidir. İzel'le Ercan bana saçma sapan bir kağıt verdiler, şunu yapacaksın, bunu yapmayacaksın, bunu giyeceksin, burada duracaksın tarzı 10 madde yazıyordu. Sakladım o kağıdı...ben bu şartlarda çalışamayacağım dedim. Beyaz Show'un ardından yemeğe katıldık. O zaman Ercan bana "beni İzel fişekledi" dedi. O listeyi İzel hazırlamış...

*Ben Ercan’ın İzel’in disiplinsizliği sebebiyle travmalar geçirdiği günleri hatırlarım. Ama umrumda değil artık İzel. Ondan benim için bir cacık olmaz!..”

* Kendimi bildiğim bileli onun yüzü hep böyledir. Aşk acısından oldu diyerek Ercan'a gönderme yapıyordur. Çünkü genel olarak bir Ercan'a gönderme yapma durumu vardır. Cildim şundan dolayı böyle oldu demek medyatikliktir. Medya üzerinden bir yere taşınmaktır... Ama bunlar kariyerde bir fayda sağlamaz...