• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BuKa

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Kimse de benimle ilgili bişey yazmak istememiş sanırım :s59:

Ben yazayım.. canım kendim :f42: Çok tatlı bi cadı bu ya. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz, çenesi düştü mü kurtulamazsınız. Buka diye nick almış Bukalemun'um ben diye ortada dolaşır. İnsanları uyuz etmeye bayılır. Yüreği de bi o kadar kocaman. Panda sever Kedili bi anneanne artık o :f34: (not yavrulara isim aranmaktadır) :s76:

Tamam canım bende seni seviyorum. :f10:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
lan harbiden o da bu forumun büyük ayıbı olmuş yeminle

AnqeL

MFC Üyesi
Konular
80
MFC Puanı
40
sasirdim acilmamis olmasina. Zira cok icten, tatli, cici, cana yakin, dost sever bi cadisin sen:) her ne kadar yakinen tanimasamda, tebessümü kendisine cokca yakisdirdigim birisidir

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Çok tatlı bi kızdır gördüm ben. :)
Hiçte öyle dediği gibi cadı felan değildir ayrıca.
Yüreği kalbi güzel insan. Seviliyorsun büşracım.

Konular
296
MFC Puanı
10,100
@BuKa canımcım seni fazla tanımasamda gerek neşen olsun gerek tatlı dilin olsun çok sevdim Seni:)
Güler yüzlü Birisin umarım hayatın boyunca yüzünden tebessümler eksik olmasın:)

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Oyyy ben sana kıyamam kuzummm biraz daha seni tanıyınca açacaktım bu konuyu:( #felsefe kanalımızın gözdesiii sohbet netin en iyi djlerinden, yerine göre konuşan ve davranan, sakin, sevimli, güzel manzaradan anlayan :) pozitif enerjili güzel üyemiz :s26:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
lan harbiden o da bu forumun büyük ayıbı olmuş yeminle
dimi ya :f34:
sasirdim acilmamis olmasina. Zira cok icten, tatli, cici, cana yakin, dost sever bi cadisin sen:) her ne kadar yakinen tanimasamda, tebessümü kendisine cokca yakisdirdigim birisidir
:s75: ya sen ne tatlısın öyle canım benimm. Teşekkürler guzeell yorumların için. :kalpliopen
Çok tatlı bi kızdır gördüm ben. :)
Hiçte öyle dediği gibi cadı felan değildir ayrıca.
Yüreği kalbi güzel insan. Seviliyorsun büşracım.
Ya Buketcimm naptın sen öyle :f23: utandırıyorsun beni tatlış :f39: seviliyorsun canışmm
@BuKa canımcım seni fazla tanımasamda gerek neşen olsun gerek tatlı dilin olsun çok sevdim Seni:)
Güler yüzlü Birisin umarım hayatın boyunca yüzünden tebessümler eksik olmasın:)
Teşekkürler Naz cım ikizler olman hasebiyle seni kendime çok benzetiyorum. Tebessümümüz daim olsun. Kalbini kırmalarına izin verme ve hep mutlu ol kuzum :s75:
Oyyy ben sana kıyamam kuzummm biraz daha seni tanıyınca açacaktım bu konuyu:( #felsefe kanalımızın gözdesiii sohbet netin en iyi djlerinden, yerine göre konuşan ve davranan, sakin, sevimli, güzel manzaradan anlayan :) pozitif enerjili güzel üyemiz :s26:

Ya güzellik senin düşünmen yeter kii. Bitanesin kalbi, ruhu hoş güzel hatun seviliyorsun. Teşekkürler tatlı yorumlarin için :kalpliopen

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Kısa bir zamana Kocaman bir Arkadaşlık Dostluk Sığdırdık biz BuKa ile
Örtüşen uyan Fikirlerimiz Ve birbirimizi anlayaabildiğimiz konular o kadar Çok ki..
Say say bitmez..
Çok sevecen Cana yakın bir Kız BuKa Büyüklük Yapıp emri vakilerde Bulunmuyor..
olduğu gibi.. Yaşıtım Gibi Davranıyor..
Okadar duygulandırıyor ki beni..
Ne desem ne anlatsam boş..
Çokca Seviliyorsun BuKa
iyiki varsınn Hepte Var Ol.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Kısa bir zamana Kocaman bir Arkadaşlık Dostluk Sığdırdık biz BuKa ile
Örtüşen uyan Fikirlerimiz Ve birbirimizi anlayaabildiğimiz konular o kadar Çok ki..
Say say bitmez..
Çok sevecen Cana yakın bir Kız BuKa Büyüklük Yapıp emri vakilerde Bulunmuyor..
olduğu gibi.. Yaşıtım Gibi Davranıyor..
Okadar duygulandırıyor ki beni..
Ne desem ne anlatsam boş..
Çokca Seviliyorsun BuKa
iyiki varsınn Hepte Var Ol.

Teşekkürler Ayaz güzel düşüncelerin için. Bilmukabele beyefendi :f10:
Bi tatlı yaparsın artık bana :p

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
İşte benim BuKa mm kendi konusunu kendisi açacak kadar mütevazı :) çok dostanedir otur muhabbet et saatlerce sıkılmassın. Benim kalbimin bir numaralı dji. Süpürgesiz cadıdır o cadılığı ondan öğrendim Sezen i de unutmamak lazım o da baya bir şeyler öğretti.benim tatlı mı talı cadım o benim. Çok şanslıyım ki böyle bir cadıya sahibim kimse bana bir şey diyemiyor derseler bukamm oşduğunu biliyorum fareye çevirir onları.
İşallah hep mutlu olursun bukam çok nadide insanlardansın her daim böyle kal. Seviyorum seni cadımmm.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
İşte benim BuKa mm kendi konusunu kendisi açacak kadar mütevazı :) çok dostanedir otur muhabbet et saatlerce sıkılmassın. Benim kalbimin bir numaralı dji. Süpürgesiz cadıdır o cadılığı ondan öğrendim Sezen i de unutmamak lazım o da baya bir şeyler öğretti.benim tatlı mı talı cadım o benim. Çok şanslıyım ki böyle bir cadıya sahibim kimse bana bir şey diyemiyor derseler bukamm oşduğunu biliyorum fareye çevirir onları.
İşallah hep mutlu olursun bukam çok nadide insanlardansın her daim böyle kal. Seviyorum seni cadımmm.

Yaa Hifa cım sen poncik misin yerim bak :kalpliopen
Yüreği güzel minikim; benim tatlı cadımda sensin seviliyorsun teşekkürler yorumun için :s9:

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Yaşadığı durumdan dolayı bizi bırakan arkadaş[emoji3][emoji16][emoji23]
Kendisini sevdirmesini biliyor
Az takılır öz takılır