• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BUGÜN RABBİNE DÖN, YARIN GEÇ OLABİLİR

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620

Gece başını yastığa koyduğunda gerçekten kalbin tatmin olmuş bir şekilde koyabiliyor musun?
➖ Hiç mi canın yanmadı, üzerine okunan ezanları namazsız bırakırken? Nasıl da rahat rahat uyuyabilirim artık diyorsun "ölümü yattığın zaman yastığının altında, kalktığın zaman burnunun ucunda bil!" hakikati bilmene rağmen? Nasıl da sağır, dilsiz, kör bir hale getirdi nefis seni?
➖Ruhunun bas bas bağıran "Benim Rabbime secde edip ona kulluk etmeye ihtiyacım var!" sesine karşı nasıl da kulakların sağır bir hale geldi?
➖Yanı başında işlenen küçük büyük ne kadar günah varsa "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" diyerek nasıl da kör bıraktın nefsini, kalbini?
➖Kardeşim! Bir Müslüman olarak sen bu olamazsın! Olma da zaten. Alemlerin Rabbi olan Allah'a (cc) en güzel şekilde dön! Zira O'nsuz geçen her bir saniye lehimize işleyip duruyor. Atan kalbin, duyan kulağın, gören gözün, tutan elin, koklayan burnun işlevini yitirmesi an meselesi. Halen vakit varken "Her şeye rağmen sana geldim Rabbim!" demeye bak...