• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BİZ BUNLARI SENİN PİS RUHUNA YEM OLSUN DİYE ÇEKMEDİK...

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620

Aylarca kustuk biz, tonlarca kilo aldık, ayaklarımız o kadar şişti ki olduğundan 2 numara büyük ayakkabılara girmediler, kimimiz şekerle boğuştu canı deli gibi yemek isterken yiyemedi, kimimizin cildi dayanmadı karnımızda koca koca yırtıklarımız oldu, hepimizin yürümekte oturmakta yatmakta çok çok zorlandığımız hatta bazen hiçbirini yapamadığımız zamanlarımız oldu öyle ki bazılarımız aylarca yattığı yerden kalkamadı... Ki bu duruma gelebilmek için öncesinde tedavi görenlerimiz oldu karnından yapılan iğneler mi istersin gördüğünde bile korkmana sebep olacak cihazlarla muayneler mi?

Sonra sancılar... Düşünsene bir candan bir can geliyor... Saatlerin yıllarmış gibi geçmediği... Bir deneye göre 52 kemiğinin aynı anda kırılıyormuş kuvvetindeki sancılar... Yada ameliyat, karnında sağdan sola kadar kocaman bir kesik... Hiç bir doğuma tanık oldun mu? Ben yüzlercesini gördüm... Her biri birbirinden ızdıraplı... Bir insan buna niye razı olur ki diye düşünmemek için hiç bir sebebin yok öyle deli saçması...

Niye peki? Bir nefes için... Senin kokunu aldığında susan, gözlerinin içine baktığında ruhunu gören, yaşamının senin ellerinde olduğunu bilip savunmasızca teslim olan, güldüğünde yüreğinin eridiği, ağladığında içinin yandığı, hasta olduğunda aklını kaçırmana sebep olabilecek bir üzüntü duyduğun, uyuduğunda nefes alıyor mu acaba diye bin türlü maymunca formülle kontrol ettiğin bir mucize için...

Sonra, sonrası daha fena. Bodysindeki etiketi kes cildini tahriş etmesin.Mamasının sıcaklığını iyi ayarla dili yanmasın. Anne sütünü kesme en faydalısı o göğüslerinden kan gelsin süt kanalların tıkansın ateşin 40 a çıksın ama emzir... 10 kilonun üzerindeki arabasıyla hergün dışarı çıkart güneş görsün.Vazgeçtiklerimizden hiç bahsetmiyorum bile...

Okulu, kıyafeti, istekleri bunlar keyifli kısımları...

Peki bunları niye anlattım?

Biz bunları senin pis ruhuna yem olsun diye çekmedik, senin insanlıktan nasibini almamış kalbinin karanlığında boğulsun diye dünyaya getirmedik o melekleri...

ALINTI

Konular
1
MFC Puanı
10
Öhh anasini basliga bak.

Ansiklopedinin orta yerinden yazmis .d

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Ama yazan güzel ve doğru yazmış

engerek

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
220
Onlar da doğduklarında birer melek ti. Sonra Şeytanın yolundan gittiler.