• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xkrowzy

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
@SiB Aktif olarak NonoLive'de yayın açmaktayım , NonoLive ile belli bir anlaşmam var.Ciddi anlamda zor durumda kaldım

MAJESTE

MFC Üyesi
Konular
39
MFC Puanı
2,150
styleLogo-25af67a27d06543fc897cef06d3bbc4286dca24d.png

Bitefight nedir ?
BiteFight Gameforge AG tarafından hazırlanan Vampirler ile Kurt adamların savaşını anlatan bir Devasa çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyunudur.1 Şubat 2006 yılında yayına geçti. Günümüzde 12 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

Oyunu oynamak ücretsiz mi ?
Evet BiteFight oynamak ücretsizdir. Sadece premium hesaplar ücrete tabiidir premium hesap almakta tamamen isteğe bağlıdır.

Güç nedir ?
Güç yaptığınız savaşlarda sizin kuvvetinizdir.

Savunma nedir ?
Savunma düşmanlar size saldırdığında sizi korumaya yarar.

Kabiliyet nedir ?
Kabiliyet kazanma olasılığıdır.

Direnç nedir ?
Direnç düşmanınız size saldırdığında dayanma gücünüzdür.

Deneyim nedir ?
Deneyim ava çıktığınızda artmaktadır. Bu artınca daha fazla altın kazanırsınız.

Cazibe nedir ?
Cazibe insan avına çıktığınızda daha fazla altın kazanmanıza yarar.

Eğer enerjim "0"a inerse ne olur ?
Enerjiniz "0"a inmez. 25 ve altında artık saldırı yapamaz ve alamazsınız. 10 olması durumunda dövüşleri otomatik olarak kaybedersiniz.

Enerjimi tekrar nasıl doldurabilirim ?
Zamanla otomatik olarak dolar. Direnç'inin yüksekliği ile orantılı olarak enerji dolum hızın artar. Bununla beraber dolum hızını artırmak veya belli bir miktar enerjini doldurmak için iksir satın alabilirsin.

Güvenli Yer ne işe yarar ?
Güvenli Yer kademesini ne kadar yükseltirseniz düşman türlerin sizi aramayı kullanarak bulması o kadar zorlaşır. Ama sizi özellikle arayan bir düşman becerisini arttırarak ya da tekrar tekrar deneyerek sizi bulabilecektir.

Güvenli yerimi nasıl geliştiririm ?
Güvenli yer menünüzdeki "Güvenli yer" bölümü aracılığı ile geliştirilebilir. Bunun için altına ihtiyaç duyacaksınız. Çevre, yol, geçit ancak sizin "Ev" kademeniz ölçüsünde geliştirilebilir.

Nasıl altın kazanırım ?
İnsan avı yaparak ve diğer oyuncular ile dövüşerek para kazanabilirsin. İnsan avı yanı sıra deneyim ve ganimet kazandırır.

İnsan Avı nedir ?
İnsan Avı rastgele çeşitli büyüklükteki yerleşim alanlarına girer girdiğiniz yerleşim alanının boyutuna göre Altın ve Deneyim kazanırsınız. Kazandığınız altını silah vs. almakta sığınağınızı geliştirmekte Karakterinizi eğitmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca Kazandığınız altın kadar yağma ( Et/Kan ) ele geçirirsiniz. Yağma oranı sizi Puan tablosunda üst sıralara çıkarır. Kazandığınız Deneyim ve (Altın Yağma) girdiğiniz yerleşim merkezinin büyüklüğüne göre değişir: Köy 1 Deneyim Puanı )-Kasaba 2 Deneyim Puanı )-şehir 2- 4 Deneyim Puanı)-Büyük şehir 5 Deneyim Puanı).

Nasıl kademe atlayabilirim ?
Kademenizi arttıra bilmeniz için deneyim Kazanmanız gerekir. Kabiliyetlerinizin bulunduğu listede "deneyim" seviyenizi de görebilirsiniz bu size bir sonraki kademe için ne kadar deneyim kazanmanız gerektiğini de yazmaktadır.

Avlanmayı ve çalışmayı durdurmanın bir yolu var mıdır ?
Bunu durdurmak için bir yol yoktur. Zamanlama planlarınızı doğru şekilde.

Hem Vampir Hem Kurt adam olabiliyor muyum ?
Aynı sunucuda hayır. Fakat farklı serverlerde olabilirsiniz.

Türümü değiştirebiliyor muyum ?
Hesabınızı silip farklı bir servere kayıt olarak.

Nasıl daha çok oyuncuyu üye yapabilirim ?
Kendi özel linkinizden kayıt olmalarını sağlayarak. Bu link aracılığıyla kayıt olan üyeler size bağlı olarak takipçiniz olarak oynayacaklardır. Fakat şunu da unutmayın ki bazı siteler de bu tarz reklamlar hoş karşılanmamaktadır. Lütfen kullanacağınız yere dikkat edin.

Benim linkime başkaları tıkladığında ne olur ?
Bir kısım altın ve yağma alırsınız. Çok büyük bir miktar değildir.

Bir ittifaka katılabilir miyim ?
İttifak sistemi şu an hala geliştirilmemiştir.

Hesabımı nasıl silebilirim ?
Menüden Ayarlar kısmına tıklayarak en altta bulunan giriş iznini silmek için işaretle! kutucuğunu seçip silebilirsiniz.

Arkadaşım benden daha büyük şehire giriyor ve benden daha fazla kazanıyor benim neyim eksik?
Gireceğiniz yerleşim bölgesi oyun tarafından rastgele seçilir. Bütün bir gün boyunca hep şehirlere girebileceğiniz gibi hiç girememeniz de mümkün.
İnsan avına gittim ve lamba direğine çarptım. Bu niye oldu ?
Eğer 10-30 dakika arası insan avına çıkıyorsanız %10 oranında yerleşim bölgesi bulamama ve elinizin boş dönmesi şansınız var.

Karakter Özelliklerim insan avını etkiler mi ?
Hayır. Karakter Özelliklerin insan avına hiçbir etkisi yoktur. Yerleşim alanı ve kazanç miktarınız şans faktörüne göre rastgele belirlenir.

Silahlarım insan avında işime yarar mı ?
Hayır. Silah sadece düşman ırka karşı yaptığınız savaşlarda kullanılır.
İnsan avının sonuçlarını etkilemez

İnsan avına çıktığım zamanın bir etkisi var mı ?
Hayır. Sonuçlar saldırıya gittiğiniz saatlerden tümüyle bağımsızdır.

İnsan avı sırasında saldırıya uğrayabilir miyiz ?
Evet eğer son 60 dakika içinde birisine saldırmadıysanız veya birisi size saldırmadıysa saldrıya uğramaya müsaitsiniz demektir.

Bütün insan avı süremi kullandım tekrar ne zaman saldırabilirim ?
Yeni insan avı süresi 01:00'den sonra güncellenir.

Ben bir günde sadece 10 dk İnsan Avı süresi kullandım. Kalan süre başka güne yansır mı ?
Hayır. O gün içinde kullanmadığınız süre hakkınızı kaybedersiniz.

İnsan avı sırasında başka bir şey yapabilir miyim ?
İnsan avı sırasında Araç gereç alımı satımı Karakter eğitimi Mezarlık çalışması yada düşmana saldırı gibi diğer hareketleri gerçekleştiremezsiniz. Bu sürede Puan listesini inceleyebilir Oyun içi mesajlaşabilir Kişisel profil ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Premium üyelik nedir ?
Premium hesapla bitefight tamamen reklamsızdır banner veya pop-up reklam almazsınız. Her premium hesap yükseltmesinde 500 altın verilir. 15 dakika olan savaş engellemesi 5 dakikaya düşer. 2 saat yerine 4 saat insan avına gidilebilir. Daha iyi ve konforlu bir mesaj kutusuna sahip olunur. İstenmeyen oyunculardan mesaj gelmesini engelleme amaçlı "engelleme listesi".

xpd9SQCjfjZC7F1qosdUE5YBqhigjHYxYWqWUO7n2gTjJ1jkc2aea3GwNOTraV6pK1RUvf5IPw=w640-h400-e365
425f148e93e6c95d780efb88233b95.png

BabyBluest

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Benim bir araştırmam var anket ile veri topluyorum ve.
Veri Analiz süreci sonrasında raporlama yapacağım. Veri analizi çalışması ve akademik bir araştırma konusudur. Katkı sağlarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Düzenleme MAJESTE : Aktif linkler silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAJESTE

MFC Üyesi
Konular
39
MFC Puanı
2,150
Merhaba @BabyBluest ,
Forum içerisinde aktif link ve reklam paylaşımı yasaktır.

Web site tanımınız için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanızı,

Konu açmadan önce tanıtım kurallarını okumanızı rica ederiz.

Konu kilitlenip, link silinmiştir.
Keyifli forumlar dilerim.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370

• 1 sezon yayında, devam ediyor.
  • Tür: Fantastik, dram, gizem
  • IMDb: 7,6
  • Rotten Tomatoes: -
  • Oyuncular: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger
Netflix'in Hakan: Muhafız'dan sonraki ikinci Türk dizisi Atiye, bizi Anadolu'nun kadim tarihi ile harmanlanmış fantastik bir maceraya götürüyor. Başarılı bir ressam olan Atiye'nin binlerce yıl öncesinden bugüne uzanan hikayenin merkezinde yer aldığını görüyor, gözlerimizi bir anda Nemrut'ta ve Göbeklitepe'de açıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...