reklam reklam

Bir oyunun adını hatırlamıyorum.

helpme

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
2
Nostalji için çöp adam savaşları gibi oyunlara tekrar bakmak isteim. Küçükken oynadığım bir flash oyun vardı. 2 boyutluydu ve zombi oyunuydu. oyunda bir arabamız vardı ve bunu upgrade edebiliyorduk tek kişi başlıyorduk galiba ve yolsa adam buluyorduk. Oyunda evleri lootluyorduk daha doğrusu karakterlerimizi gönderiyorduk ve ateşli silah kullanmaya izin verip vermediğimize evdeki zombi sayısına göre canları gidiyordu. İlk yardım uyuma yemek ve su vardı. uzun süre susuz kalınca veya uykusuz debufflar alıyorduk. lütfen link ile veya adını yazarsanız sevinirim. ekstra bilgi; çok bekleyince zombiler size yetişebiliyor arabanıza vurabiliyordu.

saphira

minik ejderya
Moderatör
Profil Bilgileri
Mesajları :
7,444
merhaba..

sitemizde aktif link paylaşımı yasaktır..

veeee sorunuz için..

dediğinize benzer bi çok flash oyunlar vardı.. pek anımsayamadım.. daha spesifik bir bilgi paylaşırsanız bana da ya da yazınızı okuyan birine çağrışım yapabilir..

ya da siz internetten araştırmaya devam edebilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: StigmatA

helpme

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
2
merhaba..

sitemizde aktif link paylaşımı yasaktır..

veeee sorunuz için..

dediğinize benzer bi çok flash oyunlar vardı.. pek anımsayamadım.. daha spesifik bir bilgi paylaşırsanız bana da ya da yazınızı okuyan birine çağrışım yapabilir..

ya da siz internetten araştırmaya devam edebilirsiniz..
Yani koridor şeklinde ilerliyor geri dönemiyorsun max 4 kişi olabiliyorsun arabadan sebep bu kadarını daha söyleyebilirim aklınıza gelen 2 3 oyunu yazarsanız sevinirim

• Üzüldüm
Tepkiler: saphira

saphira

minik ejderya
Moderatör
Profil Bilgileri
Mesajları :
7,444
Yani koridor şeklinde ilerliyor geri dönemiyorsun max 4 kişi olabiliyorsun arabadan sebep bu kadarını daha söyleyebilirim aklınıza gelen 2 3 oyunu yazarsanız sevinirim

malesef bende çağrışım yapan bi oyun yok..