• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Marvel Hayranı, Infinity War'da Spoiler Yediği Kişiden Öcünü Acı Bir Şekilde Aldı

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Bir Marvel Hayranı, Infinity War'da Spoiler Yediği Kişiden Öcünü Acı Bir Şekilde Aldı

Infinity War'da yediği spoiler için soğuk bir intikam planlayan Marvel hayranı, spoiler verme konusunu tekrar düşünmenize sebep olabilir.
Günümüzde sosyal medyayla birlikte büyük filmler ve dizilerle ilgili spoiler yeme korkusu da yaygınlaştı. Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya platformlarında gezinirken ve sayfanızı aşağı doğru kaydırırken bir anda izlemeyi dört gözle beklediğiniz bir film veya diziyle ilgili spoiler yiyebiliyorsunuz.

Buna benzer bir olay, bir Marvel hayranının başına geldi. Filmin vizyona girdiği ilk gün spoiler yemekten kaçınmaya Marvel hayranı, bir internet trollünün kurbanı oldu. Troll hesap, Marvel hayranının Instagram paylaşımının altına Avengers: Infinity War ile ilgili tüm detayları yazdı.

Televizyonda Yayınlandı
Infinity War spoiler’ı yiyen hayran Reddit paylaşımında olayı şöyle anlattı:

“Yaklaşık bir yıl önce Instagram’da, Infinity War’a ne kadar heyecanlandığımı gösteren bir paylaşım yaptım ve aptalca davranarak 'Thanosdemandsyoursilence' etkini kullandım. Sizin de bileceğiniz gibi Instagram’da etiketlere bakabiliyor ve bu etiketi kullananların paylaşımlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Paylaşımı yaptıktan sonra, rastgele birisi beni hedef aldı ve yaptığım paylaşıma yorum olarak ölenlerin listesini yazdı. O günden sonra filmi izlemedim”

Bu olaydan sonra intikam planları yapan Marvel hayranı, trolle mesaj attı ve filmi zaten izlediğini ancak yaptığının güzel bir şaka olduğunu söyledi. Yaklaşık yedi ay boyunca trollün arkadaşıymış gibi davrandı, sürekli mesajlaştılar, film hakkında konuştular.

45ae853ad43d44a649f01573db325137715c3150.jpeg

Marvel hayranı, aylar sonra 25 Nisan’da Avengers: Endgame’in gece yarısı gösterimine bilet aldı ve bu sırada düşmanının henüz izlemediğinden de emin oldu. Film boyunca tüm önemli anların fotoğrafını çekti.

Uzun süren planını devreye sokan hayran, Reddit’teki paylaşımında aldığı soğuk intikamı ise şöyle anlattı:

“Filme gittiğimde, neredeyse bunu yapmamayı düşündüm. Filmlerin heyecanını kaçırmayı sevmem, bence ezikçe bir davranış fakat onun, bunu hak ettiğine kendimi ikna ettim. Ona, mesaj atarak filmi izlediğimi söyledim, nasıl olduğunu sordu ve harika dedim. Herhangi bir spoiler vermememi söyledi ve ben de ‘senin Inifinity War’da yaptığın gibi’ dedim. ‘Bu uzun süre önceydi, şu an arkadaşız’ gibi şeyler söyledi. Daha sonra çektiğim bütün fotoğrafları, yazdığım önemli anlarla birlikte gönderdim. 30 saniye sürdü ve kesinlikle hepsini gördü. Bana küfretti ve benim iğrenç birisi olduğumu falan söyledi.”

Daha sonra arkadaşlıklarına da değinen Marvel hayranı, yaptığı paylaşımda bu durumu şöyle anlattı:

“Daha sonra ‘Bunu neden yaptın, biz iyi arkadaş değil miyiz?’ dedi.

Ben de ‘biz arkadaş değiliz, bir yıl önce, aylardır görmeyi beklediğim filmi benim için mahvettin. O günden beridir sana yalan söylüyorum, seni kandırdım ve güvenini kazandım. Sen benim arkadaşım değilsin, hak ettiğini bulan birisin’ dedim.

Daha sonra bana biraz daha küfretti, o günden sonra bir daha konuşmadık”

Alıntı​