• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Kutunun Unicorn Hikayesi (Ciciş Pony Modeling-CGI)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
"Unicorn Pony Modeling"

Modele her zamanki gibi basit bir kutuyla başladık, kutu bize baktı biz kutuya baktık, düşündük, taşındık... hımmmmmm :unsure:
İnce uzun parmakcıklarımız biraz acıdı ? ama ciciş Pony'mize başladık, renklerimizi seçtik, modelimizi tamamladık, imzamızı çaktık, bir hikayeyi de böylece tamamladık... ?
(böyle bir oyuncak görsem kessin alırdım, nolmuş ki
?)

Son düzenleme:
Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Kolonya işe yaramış bide elektrik alamadım diyorsun:D bak ne güzel bi çalışma çıkmış ortaya, emeğine sağlık..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
aynen ya, gece o senin sayfayı açık unutmuşum, sen oda bi kok bi kok, sabah baktım millet taziyeye gelmiş cenaze var die. ?

beğenin için çok teşekkür ederim bayan bardağın dolu tarafı : )))

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bardağın boş tarafını hiç göremiyorum :DKolonya gözlere iyi geliyormuş bak gördün mü:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
ben bardağın dolu tarafını göremiyorum. hatta bardağın boş tarafını da göremiyorum. bir bardağım bile yok anlıyor musun? hadi gülümse.

tavsiyen için teşekkür ederim, bu gece gözlerimi kolonyaya yatırıcam XD

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
attı bi ... taşı kuyuya, ipiyle inip çıkarana aşk ola... taaam taaam deneyelim. o deil benim gözler de şimdi kolonyayı yerse üffff , cam gibi parlar renkten dolayı ( öhöm öhöm...? )

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
eee, sayfaya o kadar kolonya atarsan olacağı bu. amaaaaa, sıra sana da gelecek...
Böh!

(az sonra konu katlinden banlanıcaz XD )

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Evet tütün kolonyasnın kokusu baş ağrısı yapıyor bende:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
hımm, valla ben tütünü kolonyada değil direkt sigarada kullanıyorum, öyle daha güzel oluyor açıkçası XD
senin başın da tütünden değil günlerce aynı yöne bakmaktan ağrıyor bence, boynun tutulacak yakında, malulen emeklilik'ten üç aylığa kalacan ? huzur evinde dedelerle akarsın artık bebek mamalarına XD