• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bestemsu Özdemir estetik iddialarına isyan etti

Konular
242
MFC Puanı
1,150
6538f914e4bfdc12ac042f53.jpg

Bestemsu Özdemir, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Özdemir, hakkında çıkan estetik iddialarına yanıt verdi.

Bestemsu Özdemir, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Giyim tarzı ve çantasıyla dikkat çeken oyuncu, "Bir moda danışmanınız var mı?" sorusuna yanıt verdi.

Kimseye danışmıyorum, kendi kendime hallediyorum. Çantam bu ara çok popüler, Dubai'den aldım. Kıyafette marka takıntım yok.

Daha çok vintage seviyorum. Ayakkabı, çanta dışında güncel bir şey almıyorum. Yurt dışında da vintage mağazaları dolaşıyorum. En çok harcamam deri ceket ve ayakkabı için oluyor.

Özdemir, "Bu tarzı yeni mi oluşturdunuz?" sorusuna, "Kalem etek giyip de çıkabiliyorum, günlük modumla alakalı. Topuklu ayakkabı seviyorum. Spor ayakkabı benlik değil" ifadelerini kullandı.

"Estetik yaptırmıyorum çünkü oyuncu mimiksiz olmaz" sözlerinden sonra eski fotoğrafı ortaya çıkan Özdemir hakkında "Estetik yaptırmış!" yorumları dikkat çekmişti.

Ünlü oyuncu, "Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden bir tık öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup, 'Estetik yaptırdı' demeleri komik. Şu an 32 yaşındayım, yüzüm değişiyor.

Annem ortada ona benziyorum. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım" ifadelerini kullandı.

Bestemsu Özdemir, adının anıldığı meslektaşı Burak Deniz2le ilgili soruları ise "Kolay gelsin, iyi günler diliyorum" diyerek cevapsız bıraktı.

Hayvanlara her fırsatta yardım eden oyuncu geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda ise, “Benim de aklımda bir barınak açmak var. Yangın döneminde de Muğla’dan bir çok inek yolladım Haluk abiye. Onların çok güzel ve büyük bir çiftliği var. Sağ olsun kabul ettiler. Şimdi beraber bir barınak planımız var. O da seve seve destek olurum dedi. En büyük hayalim barınak açmak” açıklamasında bulunmuştu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Gülmek istiyorum :D