• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba sevgili MegaForum üyeleri,

Bu başlık altında '' HAREKETLİ Avatar ve Profil Resmi '' isteklerinde bulunabilirsiniz. Avatar isteği bulunmadan önce lütfen alttaki kurallara dikkat ediniz. Kurallara göre istekte bulunmayan kullanıcıların istekleri kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir.

Kurallar:
* Bu konu altında .png .jpeg gibi uzantılarla oluşturulan avatar veya profil resmi isteğinde bulunmak yasaktır.

- Bu uzantılar ile oluşturulan avatarlarınızı Kontrol Paneliniz > Avatarını Değiştir yolunu takip ederek değiştirebilirsiniz.
- Bu uzantılar ile oluşturulan profil resimlerinizi Kontrol Paneliniz > Profil Resmini Değiştir yolunu takip ederek değiştirebilirsiniz
* Bu konu altında sadece .gif uzantılı hareketli avatar ve profil resmi isteğinde bulunabilirsiniz.
* Özel Mesaj yoluyla istekte bulunmak yasaktır, Özel Mesaj yoluyla istekte bulunanlar 1 ay süresince hareketli avatar veya profil resmi isteğinde bulunamama cezasına tabii tutulurlar.
* 15 gün içinde 2.kez hareketli avatar veya profil resmi isteğinde bulunmak yasaktır. 2.kez hareketli avatar veya profil resmi isteğinde bulunabilmeniz için istekte bulunduğunuz gün itibariyle minimum 15 gün geçmelidir.
* Resim boyutlarınız aşağıdaki ebatlarda olmalıdır. Bu boyutları aşan avatar veya profil resmi istekleriniz kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Genişlik: 170 Piksel
Yükseklik: 250 Piksel

Profil Resmi Boyutları:
Genişlik:
160 Piksel
Yükseklik: 160 Piksel

Bu kurallar ve boyutlar dahilinde avatar veya profil resmi isteklerinde bulunabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konular
11,106
MFC Puanı
430
n0qcg.gif

Rica etsem yüklermisiniz?

Konular
11,106
MFC Puanı
430
Tam olarak sorunu anlıyamadım lütfen boslukları doldurursanız size yardımcı olabilirim. buyrun?

:) İlginiz için öncelikle teşekkür ederim.

Avatar hareket etmiyor sandım. 'hareket etmiyor ama' yazmıştım, Sonradan hareket edince yazdığımı silemedim. Noktalama yapayım dedim, Sebebini de yazdım ama çıkmamış. Sorun yok kısacası.. :)

Konular
146
MFC Puanı
0
Marteria, Yasha & Miss Platnum - Feuer (Lila Wolken EP)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...