• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Atiye, Atiye dizisi konusu ne, Atiye oyuncuları kimler?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Atiye, Atiye dizisi konusu ne, Atiye oyuncuları kimler?​

“Dünyanın uyanışı” isimli kitaptan uyarlanan Atiye dizisi, Netflix’in ikinci orijinal dizisi olacak. Geçtiğimiz günlerde galası gerçekleştirilen Atiye’nin başrollerinde başarılı oyuncular Beren Saat ve Mehmet Günsür bulunuyor.

atiye-rgfm.jpg

KONUSU
İsmini baş karakter olan Atiye’den alan dizide kadın bir ressamın dünyanın tarihini değiştiren Göbeklitepe’ye karşı hissettiği sebebi bilinmeyen yakınlığı ve bu gizemi çözme çabasını konu alıyor. Kazı çalışmasını yürüten arkeolog Erhan ile yolu kesişen Atiye, karşılaştığı tüm engellere rağmen Anadolu’daki evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarıyor.

OYUNCULARI

Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık gibi isimlerin yönetmen koltuğunda yer aldığı başrollerini ise Beren Saat, Mehmet Günsur ve Metin Akdülger’in yer aldığı Atiye dizisi 27 Aralık Cuma günü Netflix’te olacak.

ALINTIDIR.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Bugün izleyecegim.. listemde.. merak ediyorum.. ilk netflix denememiz muhafiz hakan dan sonra nasil bi dizi olacak bakalim..

Okur

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
30
Tek gecede tüm sezonu bitirdim. Harika bir yapım olmuş ;)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bir günde bitirdim bende.
harika bir dizi yapmışlar ilk defa. Beren saat varsa zaten izlenir
2.sezonu hemen çıksa bari

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Kitabını da okudum ama birebir aynı değil.