• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aşk dediğin satır aralarında kayboldu.!

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,470
MFC Puanı
116,230
Gölgelerin gizemini bilir misin..?
Görüp dokunamadığın, benzetip konuşamadığın oldu mu hiç..?

Her dudağa aralarından tanıdık bir ses çıkar mı diye baktım mı mesela
Ya da herhangi bir göz kaydedebildik mi seni karanlığında..?

Her nekadar korksamda gölgelerden onun gölgesi huzur verirdi bana
Her sesini duyduğumda içimdeki minik kız mutluluktan uçardı sanki
Sevmek !! Nasıl bir şeydi benmi çözemedim yoksa karşımdakimi ?
Bilmiyorum artık neyse diyorum segiyede pek inanmıyorum
Her sırtımdan vurulduğum da biraz daha kaybettim
Güvenimi zor artık sevmekte sevebilmekte güven gittimi bir kere

**

Karmal bir yaşam standardı bizimkisi. Ne zaman başladığının ya da bittiğinin önemsenmediği anların toplamı kadar aslında. Sadece yaşıyoruz mesela, soranlara hiç düşünmeden iyiyim dememiz sırf bu yüzden.

Sevmek kelime anlamını yitireli çok oldu lügatlarda, aşk dediğin satır aralarının başrolünü oynuyor kapalı gişe.

Çok kolaydı aslında, ben öyle sanıyordum en azından.

Her gölgenin onun silüetine bürünmesi bundandı, bu yüzden onun bakıyordu her göz..

Şair ne diyordu bize ; mutluluğu sende bulan senindir gerisi misafir biz hep misafir sevmiştik demekki,

Misafir perver oldugumuz iiçin ama deyermiydi onca yürek sızısına yada acısına değmiyordu aslında

Bunu anlamak biraz zaman alsada kabullendi artık bunu yüreğim

Artık öneme ve yanımdakine bakıyorum öyle mutlu olmaya çalışıyorum

Sonuçta sevgi karın doyurmuyor aşkta emek istiyor.

Bende yürek dağınık kalpte biraz kırık toplanmaya her çalıştığında tekrar tekrar dağıldı galiba

Şuçlusu benim bunun da biliyorum en çok zaten kendime kızıyorum..

**

Başkalarının dağınıklığını topluyoruz her gece ıssız yataklarımıza uzandığımızda.
Yastığın çukuru, yatağın soğuk yanı ilk dikkatimizi çeken detaylar oluyor. Sonrası koyu karanlıklar, boş duvarlar.

Tavana mıhladığın kaç gece yarısı var heybene gizlediğin, kaç uykusuz geceye sığdırdın yalnızlığının en kalabalık yanlarını.

Tarumar edildim ben, ruhum ve bedenim işgal altında.

Şimdi kapılarında bir özgürlük savaşçısı gibi dikilmem bu yüzden aslında..

Her gecem huzurlu değildi belki çok ıslandı yastığım cok kahrımı cekti her ağladıgımda benim yüregim onun yüzü ıslandı

Aslında oda istemezdi gözyaşımla ıslanmayı bende istemezdim mutsuz uyumayı

Biliyorum ki onla olmayan bir geleceğe talip oldum hata yaptım..

Ve artık biliyorum ki biraz daha büyüdüm toz pembe degildi herşey biz öyle göemek istedik ve pembeyi siyaha bürüdük..

En güzeli Siyahtı belki gecenin diğer yüzü toz pembe hayallerimiz vardı şimdi Siyahın rengini aldı

Ama artık geçmişi anılara onu maziye gömdüm sorarsan mutluyum çok şükür huzurluyum hepsi bir anı oldu yok olup bir rüzgarda savruldu .!!

ALInTı