• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aşık Hiç Yalnız Kalmaz Hafız.

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Aşık Hiç Yanlız Kalmaz Hafız.

Yar Cıksa Kapıtan HAsreti geLir.

Aşık Tek Başınayken Bile Yalnız Kalamayan Adamdır. Yalnız Kalamaz O...

Ya Sevgilinin Hayali Vardir. Ya Kendisi.. Hazreti Mevlana Gibi SesLenir.

İki Gecem Var İkisinde Uykusuzummm.. Biri Sensiz Oldugum Gece.. Hasretin Bırakmaz ki Gözüme Uyku Girsin.

Digeri Senle Oldugum Gece.. Yanımda Sen varken Uyumak Olur mu ? Aşık Yalnız Kalamaz Hafız.

Ayrılık Hasretlik kar ediverir Bazen Cana..

Almış Aşık Başını Sevgilinin Yanına Gitmiş.Boynunu Bükmüş.ÖzLedim Demiş..Perişanım Derdim Cok.Gamım cok Kederim Çok Aşıgın Kederi Olmaz Hafız.

Aşıkta Keder Ne Arar..Sevgilinin Yüzünü gördüqü Anda biti verir Bütün KederLer. Bütün TasaLar Bütün dertler.. Belki Hz Mevlana Onun için der.

Kimisi Yüzünü Sevgiliye Döner.Kimisinin Yüzü Sevgiliye dönmüştür.Aşık Yalnız kalamaz. Kalkar Gider Sevgilinin Yanına Derdini Tasasinı anlatır.

Sevgili Güler.ayaklarını Aşıgının dizine koyar ve döner bakar.

Kederin var mı ?

Yoklar Kalbini Yoook Diyi verir..

Var Deseydin Yalancisin Diyecektim..

Sevgilinin yüzünü Görünce Kalbinde hala dert olan adam Aşk İddasında Bulunmasın.

Yarin Sesini Duyunca HayaLi Hatrına Gelince Kalbini Yoklayınca Kalbinde Hala Dert Varsa Keder Varsa Gam Varsa Sen Aşık Degilsin Hafız.

Cünkü Sevgilinin Derdi ÖyLe Bir Dertirki Bütün Dertleri Siler.

Ayrılık , Hasretlik Kar Eder bazen Cana.. Seher Yelinden Haber gönderir Aşık. Aşıga Herşey Onu Söylemezse O Adama Aşık Denir mi ?

Seher Yeli Güzel bir koku Getirse Yar Oturmuş Yele Karşı Alıp Getirdigi Koku Onun Kokusu diyemeyen Adam Aşık Mıdır ?

Yüzüne Yagan Kar Tanesini Sevgilinin Parmaklari zannetmeyen

bir Bardak cayı İki tane Söyleyip iki Cay söyLemiştik Ordan Birisi açık Keşke Yalnız Bunun için Sevseydim Seni

Ne güzel Demiş Cemal Sürayya İki Cay söyler Orda birisi Acık Birini Kendi yerine Digerini Sevgilinin Yerine İçer.

Herşey Onu SöyLer Bana Herşey Seni Anlatıyor Diyen Adam Aşık degiL Unutkandır. hiçBirşey Seni Unutturamıyor Diyen Adam aşktan Birazcık Haberi vardır.

Birazcık Haberi Olusu

Hiçbirşey Unutturamıyorsa Onu Hala Kendisi Vardır.Hani Tamamıyla Olsa Kendiside Kalmayacak Aşık Maşuk Varsa Hala Orda Aşk Yoktur Hafız..

Yok Etmiyorsa AŞK YOKTUR .Ve Bir Ümit Beklersin.Dert oLur Derdi Yar KaLdırır.SEvgi Cemaliyle Bizi Güldürür ..

Aşık Hiç Yalnız KaLırmı Hafız Yar Cıksa Kapıdan Hasreti geLir İçeri ÖyLe..

Konular
3
MFC Puanı
2,150
Yar çıksın kapıdan,hasretine razıyız biz.)
Yüreğinize sağlık,harika şeyler dillenmiş göğüs kafesinizde.

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Ayrılık , Hasretlik Kar Eder bazen Cana.. Seher Yelinden Haber gönderir Aşık. Aşıga Herşey Onu Söylemezse O Adama Aşık Denir mi ?

Seher Yeli Güzel bir koku Getirse Yar Oturmuş Yele Karşı Alıp Getirdigi Koku Onun Kokusu diyemeyen Adam Aşık Mıdır ?

Yüreğine,kalemine sağlık..

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Fena adam maşaallahın var :) emeğine sağlık.