• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
benim de hayatımın aşkıyla o avrupa turunda tanışmam şart yoksa sana anket açarım kolibandı ve şıkları tahmin bile edemezsin uyandıriim :torpu

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hayatının aşkı ve vapur turu iyiymiş bak :d

vapur değil avrupa avrupa .s.s

mümkünse aşk çeşmesine aynı anda para atarken paralarımız havada çarpışsın (evet çanakkalede havada çarpışan mermiler gibi) ve ortaya büyük bi enerji çıksın böle hatta zaman dursun insanlar donsun falan biz kalalım böle erosun oku da tam kalbimizeee....... fenerbahçeli yay burcu sarışın kriterlerimi biliyorsunuz zaten, gerisini de sen yaz hepsini ben mi yazcam ya .s.s kolibandı sen okumazsın .s.s

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
benim de hayatımın aşkıyla o avrupa turunda tanışmam şart yoksa sana anket açarım kolibandı ve şıkları tahmin bile edemezsin uyandıriim :torpu

dur ya bi sıraya gir.benim iş hallolsun ben sana suç dünyasından Tony Montanayı alıcam ay başını bekle maaş alınca :d

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Çok güzel başlangıçtı. Ve evet Artemis sorduğu sorudan sonra bunu haketmişti :D
Devamını merakla bekliyorum =)