• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Apple Sevilen Ürününün Fişini Çekti

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,490
Apple, kısa bir süre sonra yeni telefon modeli olan iPhone 15’in tanıtımını gerçekleştirecek. Marka, bu tanıtım sonrasında sevilen bir yan ürünün üretimini tamamıyla durduacağını açıkladı.

Günümüzde pek çok Apple kullanıcısı, kaliteli yapısı ve şık tasarımları sebebiyle markanın orijinal yan ürünlerini tercih ediyor. Bu ürünler arasında özel olarak üretilen deri telefon kılıfları da yer alıyor.
Aktarılan bilgilere göre Apple ‘ın “daha çevreci” bir yaklaşım sergilemek için kılıfları kaldırdığı biliniyor. iPhone kullanıcılarının severek kullandığı ve neredeyse her yıl yenilediği deri kılıfların üretiminin durdurulması kararına başta karşı çıkılmış olmasına rağmen, asıl neden anlaşıldığında olumlu karşılandı.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Türkiye`deki fiyatı dudak uçuklatıyor.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Valla tüm işlerim telefondan yürüyo, telefon gidince iş hayatım da gidiyo gibi bi şey. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Nasıl gidecek bilmiyorum, yakın zamanda telefon alma duası amin :D
Ben de işlerimi telefondan hallederim maillerimi bile telefondan kontrol eder yanıtlarım dualarım seninle çok amin :D

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,750
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular