• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Apple CD/DVD Writer

Konular
1,909
MFC Puanı
110
Selamun Aleyküm

Tüm Türkiye de olduğu gibi Forumhattı'nda da pek macintosh ve apple kullanan olmağını biliyorum.Ancak ben yinede gerek olursa uğraşmadan Forumhattı'nda bulasınız diye Paylaşıyorum.Macintosh da CD ve DVD yazmak Programsız mümkün.Ancak pek kullanışlı degil.İsteğiniz şekilde CD ve DVD yazmak için burada çok kullanışlı iki program var.

1.Burning

Bu programla kolaylıkla CD ve DVD yazabilirsiniz.Kullanımı gayet basit.İndirincede kolaylıkla disklerinizi yazabilirsiniz.

burnmainwindow.png

İndirmek İçin Tıklayın

2.Toast Titanium

Süper bir programdır.Kullanımı zor degildir..Sadece CD ve DVD yazmak değil benim bildiklerim dışında bir çok işlevi vardır.Örnek olarak video dönüştürme işlemlerini ve plak gibi analogları mac e , dijital ortama aktarır.Verdiğim linkte program full degildir.

toast-box.png

İndirmek için Tıklayınız

Saygılarımla