Ankara,Kızılay Saldırısı Vefat Eden İnsanlarımıza Alah Rahmet Eylesin

BaksanaBi

Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bi
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
314
Ankarada Vefat Edenlerin Ruhuna El-Fatiha Ailelerine Alah Sabır Versin Türkiye Üzgün :(

Acımız ve öfkemiz büyüktür, fakat geçmişte pek çok badireyi atlatmış olan devletimiz ve milletimiz böylesi saldırılar karşısında infiale kapılmama basireti, metaneti ve tecrübesine sahiptir. Bu meşum saldırıda vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Lütfen Herkez Bir Amin Yazsın.

#Q7 Abyss AdenStallion AlaaddinKaraca ArtemiS Ary Asi Aysunn Baron BeLa Bornoz Buket byalicoban88 By_YaNLıZ CaptaGoN ceoLayn Chef Cohen Crow Deep Deluxe dip djonurgulbahce DnZ Elif Enes erdemiss erisilmez Escobar EsiLa Eylul FaCia Fearless Fenamen FenerbahCHE ffıratt Fromhell frtanitim2016 HackerTV HeavenLy iFt Jade Kalem KediFikirli Kolibandı Kunduz LaiLa Legend LeGoLaS LiyA Lydia Mehmet Min MonteKristo nesimsek Opi Paxton Pentagram Prens Rapunzel RebeLLiouS ReyyAn Rock s3rdar Sade Sa_Di @Scarlett @O'hara Sefa Selinn seocum Sezen shodsor SiB Sky Skyder SocialBlsm Soldaderas Soldier STaTiC-X StigmatA Tripmaker Tsunami TzcN uhudum İklimCe zanneder ZeiBack ~ @Virtue Şafak

Escobar

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
353
Amin. Allah herkese rahmet eylesin Türk halkına da sabır versin.

• Beğen
Tepkiler: Joe. ve BaksanaBi

Sezen

Ben şeytana uymam., Projemi anlatırım , uygun bul
Özel Üye
Profil Bilgileri
Mesajları :
13,337
Amin ... Mekanları cennet olsun. Allah ailelerine sabır versin. .

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
Profil Bilgileri
Mesajları :
9,905
Allahım geride kalanların yardımcıları olsun. Ailem ankarada yaşıyor ve kız kardeşlerim kızılayda çalışıyor 10 dakika ile hayattalar şu anda allah biliyor ulaşamadım ömrümden ömür gitti. Allah diğerlerinin yar ve yardımcısı olsun. Artık bu olayların durdurulması gerekiyor böyle birşey olamaz koskoca Türkiye bunun önüne geçememesi cidden üzücü.​

Crow

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
186
umut bulutun cenazesini gördüm şimdi gerçekten çok üzücü bir durum.

• Beğen
Tepkiler: BaksanaBi

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
5,535
Çok zor zamanlar yaşıyoruz gencecik beyinler gitti kim bilir yaralılardan ne kadari sakat kaldı, taburcu olanların psikolojileri nasıl. Büyük bir yikim. Benim için Ankara bambaşka bir şehir çünkü ben bu şehirde hep özgür oldum insanlarımızın da özgür ve korkmadan yaşamasini istiyorum. Bugün bir sürü asılsız bomba ihbarlari geldi insanlar korkutuluyor ve evet ben de korkuyorum :( Ölen vatandaşlarımız nur icinde yatsin allah ailelerine sabır versin.

Lydia

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
720
Amin Ecmain...
Vefat eden kardeşlerimize Allahtan rahmet, ve Yüce Milletime sabır diliyorum...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• Beğen
Tepkiler: BaksanaBi

Soldaderas

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Mesajları :
161
Patlama anında orda olarak cehennemi yaşayan ben acıyı en ağır şekilde hissettim. Allah tüm alilere sabır versin.