• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Amatörce Çekimler

Konular
3
MFC Puanı
1,020
j826yg.jpg

EgqDPD.jpg

m3zo22.jpg

DPRD7y.jpg

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Sana bir önerim olacak yanlış anlamazsan,paylaştığın resmin nereye ait olduğunu da yazabilir.misin?Sahil,deniz,doğa resimleri ilgimi ceker ve bu güzelliklerin nerede olduklarını bilip öğrenmek isterim..

Konular
3
MFC Puanı
1,020
Sana bir önerim olacak yanlış anlamazsan,paylaştığın resmin nereye ait olduğunu da yazabilir.misin?Sahil,deniz,doğa resimleri ilgimi ceker ve bu güzelliklerin nerede olduklarını bilip öğrenmek isterim..
Neden yanlış anlayayım canım: )
Elbette yazarım : )

telefondan düzenleme yapabilirmiyim bilmiyorum PC geçince düzenlerim : )

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Emeğin ve paylaşımın için teşekkürlerimi sunmayı unutup direkt konuya daldım,affedersin:)

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Şile / Ağva - Kilimli Koyu.

Pek sever, çokça giderim. Hatta ilk foto benim instagramda bile eklidir :)

Fotoğraflar için teşekkürler.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Aman ak parti görmesin buraları hemen santrali dikerler. :D