• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aklına ilk geleni yaz

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Franz Kafka okuyorum, Zweig okuyorum, klasikleri okurum okumadığım nadirdir: ))

Şuan okuduğum Zweig --Geç ödenen bedel : )

Ben yerimde duruyorum nereye girdim: ))

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
174
MFC Puanı
41,810
Franz Kafka okuyorum, Zweig okuyorum, klasikleri okurum okumadığım nadirdir: ))

Şuan okuduğum Zweig --Geç ödenen bedel : )

Ben yerimde duruyorum nereye girdim: ))
Zweig çok sever ve sıkı yorumlarım :) ..Kafka ile anlaşamıyoruz.. Çok okurum ben de ondan dedim.:) . Daha çok kurgu dışı gerçi..

Altima

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
1,260
Araba deyince aklıma Nissan laurel altima geliyor.
Nissan_Laurel_Altima_2.0_SGL_1989_(15286855569).jpg

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Merhabalar bir ödevim için bana yardımcı olabilirmisiniz ?

-Aysofya
-Aslan balığı
-Nano teknoloji
bu 3 konu ile ilgili aklınıza ilk geleni yazarmısınız ?
Nanoteknoloji, maddenin atomik, moleküler ayrıca supramoleküler seviyede kontrolüdür. Nanoteknoloji, 1 ile 100 nanometre arasında değişen ölçülerde yapılan mühendislik ve teknoloji çalışmalarının tamamına verilen isimdir. Nanoteknoloji, günlük yaşantıda kullanılan ölçü birimleri ile değerlendirilmesi yapılamayacak kadar küçük boyutlarda çalışmaların yapıldığı bir alandır.

Aslan balığı, Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus'un batı kısımlarında, Kızıldenizde, mercan kayalıklarda yaşayan zehirli deniz balıklarından oluşan bir cinstir. İnsanlar için tehlike teşkil ederler. Kıyıya yakın yerler ile 50 metre derinlik arasındaki kısımlarda yaşarlar. Yetişkinleri 40 cm uzunluğa değin erişebilirler.

Ayasofya, eski adıyla Kutsal Bilgelik Kilisesi ve Ayasofya Müzesi veya günümüzdeki resmî adıyla Ayasofya-i Kebîr Câmi-i Şerîfi, İstanbul'da yer alan bir cami ve eski bazilika, katedral ve müzedir.

Sana aklıma geleni değilde gerçekte ne olduklarını yazdım, kolay gelsin.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Nanoteknoloji, maddenin atomik, moleküler ayrıca supramoleküler seviyede kontrolüdür. Nanoteknoloji, 1 ile 100 nanometre arasında değişen ölçülerde yapılan mühendislik ve teknoloji çalışmalarının tamamına verilen isimdir. Nanoteknoloji, günlük yaşantıda kullanılan ölçü birimleri ile değerlendirilmesi yapılamayacak kadar küçük boyutlarda çalışmaların yapıldığı bir alandır.

Aslan balığı, Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus'un batı kısımlarında, Kızıldenizde, mercan kayalıklarda yaşayan zehirli deniz balıklarından oluşan bir cinstir. İnsanlar için tehlike teşkil ederler. Kıyıya yakın yerler ile 50 metre derinlik arasındaki kısımlarda yaşarlar. Yetişkinleri 40 cm uzunluğa değin erişebilirler.

Ayasofya, eski adıyla Kutsal Bilgelik Kilisesi ve Ayasofya Müzesi veya günümüzdeki resmî adıyla Ayasofya-i Kebîr Câmi-i Şerîfi, İstanbul'da yer alan bir cami ve eski bazilika, katedral ve müzedir.

Sana aklıma geleni değilde gerçekte ne olduklarını yazdım, kolay gelsin.
Merak edip 2 senedir gelmemiş mi : ))) Aklıma ilk gelen bu oldu: ))