• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Akıcı Konuşmak için İngilizce Kurs Tavsiyeleri

fkyildirim1

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Arkadaşlar merhaba.
Okulda ingilizce öğrendim fakat akıcı konuşmak için ingiliz öğretmenlerle(native speaker) çalışabileceğim kurs tavsiyesi arıyorum.
Daha önceleri bir kaç kurs denedim ama native speaker olmadığı için nerdeyse okuldakiyle aynı oldu bir şey farketmedi.
Teşekkürler.

cancan3437

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Bakırköyde istanbul lisan merkezi diye bir kurs var ben oraya gittim şimdi amerikan menşeli bir firmada çalışıyorum.Dersleri amerikalı öğretmenlerle yaptık, sınıflar falan güzel az mevcutluydu.Ben gayet memnun kaldım.6 ay civarı devam ettim ve kurstaki arkadaşlarla hala haberleşir çay kahve içeriz.Ortam olarak ben çok sevmiştim orayı (bakırköy şubesi) diğer şubeleri bilemiyorum ama nasıldır.Ama en önemlisi kurstaki arkadaşlar ve ben ingilizce konuşabildiğimiz firmalardayız.Sana bu yolda bol şans dilerim.