• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

7 yıl sonra gelen albüm!

Konular
10,476
MFC Puanı
290
Yedi yıllık bir aradan sonra yeni çalışması “Mayıs” ile sevenlerini mutlu eden Edip Akbayram, albümünün “arşivlik” olduğunu söyledi

Edip Akbayram, “Albümün adının Mayıs olmasının nedeni insanların gönlünün deli olmasından geliyor. Kırk senelik bir sanat hayatım var. Kırk sene içinde otuz sekiz albüm yaptım. Konserler beni çok yorduğu için yedi yıl ara vermek zorunda kaldım. Bu albümün repertuvarını bir buçuk yılda tamamladım. Albümde duygusal şarkılar da çok. Bu albüm Edip Akbayram seven herkesin arşivinde bulunması gereken bir albüm oldu” dedi.

Başarı için işe odaklanmanın şart olduğunu belirten sanatçı, “Bu ülkede herkes her şeyi yapmanın peşinde. Bence herkes bildiği işi yapmalı. Bakıyorum da birçok şarkıcı sinema ve dizi oyunculuğu yapıyor. Zaten sinema ve dizi oyuncusu olan birçok arkadaş da şarkıcı olmaya çalışıyor. Zamanında bana da birçok film teklifi geldi ama ben şarkıcı olduğum için o gelen tekliflerin hiçbirini kabul etmedim, kendi işime odaklandım. Bence herkes bildiği işi yapmalı” diye konuştu.