Üye Etiketleri
AdrenaLin, Aksi, Alcatraz, Almora, aLya, aLySsa, AngeLus, Arrow, Ask-i LaL, Aurora, Azra1, BanderaS, Barbie, Behice, Bekir, Berkay, Berthe, Beste, Boran, Böğürtlen, Challenger, ciga, cLaS, Cleopatra, Cohen

Haftanın Konuğu Kuralları  11-28-2015, Saat 21:47
DurumuÇevrimiçi
# Followme..
Pisadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

Haftanın Konuğu Kuralları

 
Yorum #1

Format ile ilgili bilgiler

1) Haftanın Konuğu her hafta Haftanın Konuğu Önerisi alt kategorisi altında belirtilen konuda üyeler tarafından ANKET olarak seçilecektir.
2) Haftanın Konuğu olmak için EN AZ 10 mesaja sahip olunmalıdır. (yöneticiler bundan etkilenmezler)
3)
Haftanın Konuğu Anketinde oyların geçerli olması için EN AZ 10 mesaja sahip olunmalıdır. (yöneticiler bundan etkilenmezler)
4) Haftanın Konuğu her üye için sadece 1 hafta geçerlidir. Her hafta Pazartesi günü Saat 00:01'de başlar, Pazar günü Saat 23:59'da sonlanır.
5) Haftanın Konuğu Önerisi Her hafta Pazartesi günü Saat 17:00'de başlar, Pazar günü Saat 21:00'de sonlanır.
6) Haftanın Konuğu seçilmiş üyeyle Pazar günü Saat 21:00'de önce iletişime geçilip kabul edip edilmediği sorulur, Saat 23:00'e kadar cevap vermesi zorunludur. Kabul ederse Saat 00:01'de kendisi ile ilgili o haftanın konuğu konusu açılacaktır. Kabul etmediği taktirde Saat 23:00'de en fazla oy alan 2.kişiye sorulur ve Saat 00:01'e kadar Haftanın Konuğu seçilmiş olacaktır.

Kurallar:

1) Özel mesaj ve/veya resmi Sohbet sunucumuz Sohbet.NET üzerinden kullanıcılarımızdan oy istemek YASAKTIR. Lütfen adil olun!
2) Bir üye ''Haftanın Konuğu Önerisi''nde kendi kullanıcı adını yazması yada ankette seçim olarak kullanması yasaktır.
3) Daha önce ''Haftanın Konuğu'' olmuş üyelerin isimlerini yazmak yasaktır; 1 üye SADECE 1 kere Haftanın Konuğu olabilir.
4) Bir üye Haftanın Konuğu olmuş üyeye EN FAZLA 4 Soru sorabilir.
5) Bir üye Haftanın Konuğu olmuş üyenin konusunda en fazla 2 kere cevap yazabilir. Örneğin; Şimdi 2 soru, 3 gün sonrada 2 soru olmak şartı ile toplamda 4 soruyu farklı günlerde sorabilir. (2 örnektir 1,3'de olabilir)
6) Haftanın konuğu olmuş üyeyi rencide edici veya kendisini zor durumda bırakacak soruların sorulması KESİNLİKLE YASAKTIR.
7) Haftanın Konuğu olmuş üye kendisine yöneltilen sorulara cevap vermeme hakkına sahiptir. Şayet cevap vermek istemiyorsa kısaca neden cevap vermek istemediğini de belirtmesi zorunludur.
8) Haftanın Konuğu olmuş üye kendisine yöneltilen soruları ALINTILAYARAK cavap vermesi zorunludur. (Hangi cevabın hangi soruya yönelik olduğu açıkça belirtilmelidir)
Beğenen Kullanıcılar:


Seçenekler Arama
Stil

Yukarı Git